(+90) 532 650 73 02

Ücretsiz Fiyat Teklifi

info@camihalisiisitma.com

E-Mail Adresimiz

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

CAMİ ALTTAN ISITMA

Firmamız cami halı ısıtma sistemleri ile soğuk kış günlerinde camilere sıcaklık katıyor.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,doğru Tercihiniz.

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Cami Alttan Isıtma

Karbon film alttan ısıtma sistemlerinin montajına başlamadan önce firmamızın profesyonel ekibi halıya ve zemine zarar gelmemesi için zemine naylon brandalar serer ve halıları bu bölgeye kaldırır. Ardından beton ya da beton üzeri tahta olan cami zeminin üzerine keçe döşenerek yalıtım sistemi yapılır. Alttan ısıtma sistemi döşenirken sistem ve cami halısı arasına kaliteli karbon ısıtıcı filmler yerleştirilir. Ekibimizin yapmış alttan ısıtma sistemi halıya yumuşaklık hissi verir. Ayrıca bu sistem betonun soğuğunu ve rutubeti tamamen keser.Ekibimiz iyi bir yalıtım sistemi için halı altına kaliteli keçe serer. Alttan Isıtma sisteminin kontrolünün sağlanması için camilere özel ısı kontrol üniteleri yerleştirilir. Bu sistem herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden kolay bir şekilde kullanılabilir. Isı kontrol üniteleri sayesinde istenildiği zaman ısıtma ve soğutma yapılabilir.

Alttan Isıtma

Halı altı ısıtma sistemlerinin en önemli avantajlarından biri de sessiz ve tozsuz bir şekilde çalışmasıdır. Karbon ısıtıcı filmleri kontrol panosu sayesinde yalnızca istediğiniz safları ısıtmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede gereksiz meydana gelen alttan ısıtma masraflarının da önüne geçerek tasarruf sağlarsınız. Karbon ısıtıcı filmler montajdan sonra herhangi bir temizlik ya da bakım işlemi gerektirmez. Esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde kolay kolay darbelerden ve dış etkenlerden etkilenmez. Halı altı ısıtma sistemlerinin kurulum süreci oldukça hızlıdır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanır. Alttan ısıtma sistemleri gelişmiş yapısı sayesinde ısınma giderlerini ciddi oranda düşürür. Bu sistem elektriksel yapısı sayesinde cami içerisini hızlı bir şekilde ısıtır.

Halı altına döşendiği için alanı daraltmaz. Karbon ısıtıcı filmler ile cami içerisinde kısa sürede tüm yüzeyde eşit sıcaklık elde edilir. Karbon ısıtıcı filmler yüksek teknoloji ürünüdür. Son derece güvenli olan bu sistem kurulum sırasında kesinlikle bir inşaat çalışması gerektirmez. Sistemin montajı sırasında kurulum yapılan yerlerde herhangi bir atık ya da kirlilik meydana gelmez. Alttan ısıtma montaj yapıldıktan sonra sistem çalışmaya hazır hale gelir. Sistemin montajı sırasında öncelikle beton veya tahta zemin üzerine yalıtım serilir. Serilen bu yalıtımın üzerine karbon ısıtıcılar 80 santimetre olacak şekilde yerleştirilir. Karbon ısıtıcı filmler cami ve mescit ısıtmada en ekonomik çözümdür. Rezistans teli bulunmayan bu sistem son derece güvenlidir. Sistem arıza yapmaz kopmaz ve sudan etkilenmez.

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Cami Alttan Isıtma Fiyatları

Karbon ısıtma fiyatları karbon zerreleri ile beraber kızılötesi ışınlar sayesinde gerçekleşir. Bir karbon filmindeki ana görünüm iki bakır plaka arasındaki karbon zerreleriyle oluşur. Halı ve parke altlarına yerleştirilen karbon ısıtma sistemleri aynı zamanda duvar ve tavanlara da kurulabilir. Karbon ısıtma sistemleri çok yönlü ısıtma sağlar. Bu sistemler ilk olarak camilerde kullanılmaya başlanmıştır. Bunun en büyük nedeni cami ve mescit gibi toplu ve yoğun kullanım sağlayan yapılardaki ısınmanın yetersiz oluşudur. Karbon ısıtma sistemlericaminin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Karbon ısıtma sistemleri ile camileri ziyaret eden insanların yaşayacakları mağduriyetlerin önüne geçilir.  Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde müşteri tarafından karbon ısıtma fiyatları ile ilgili sizlere ayrıntılı bilgi aktarılacaktır.

Cami Alttan Isıtma Fiyatları 

Cami alttan ısıtma fiyatları metrekare bazında hesaplanır. Zeminden ısıtma sistemleri sayesinde yüksek fatura ödemezsiniz. Bu sistemi günün her saatinde çalıştırmak zorunda değilsiniz. Cemaatin gelmesine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterli olacaktır. Zeminden ısıtma sistemini isterseniz namaz saatlerinde otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. Oldukça ekonomik olan bu sistem klasik ısınma sistemleri ile kıyaslandığı zaman son derece uygun fiyatlıdır. Cami alttan ısıtma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Karbon ısıtıcılar zemin için geliştirilmiş son teknoloji ürünü ısıtma malzemeleridit. Bu sistem kolay ve hızlı bir şekilde kurulur ayrıca sistemin kurulum maliyeti oldukça azdır.

Sistem gelişmiş yapısı sayesinde ısınma giderlerini ciddi oranda düşürür. Cami alttan ısıtma fiyatları sistemin kurulacak olduğu alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Zeminden Isıtma merkezi bir kontrol sistemine sahiptir. Bu sistem cami zeminine halı altına döşendiği için alanı daraltmaz.  Sıcaklık zeminden başlayarak tüm Cami içerisine eşit bir şekilde yayılır. Karbon ısıtıcı filmler kısa sürede tüm yüzeyde eşit bir sıcaklık oluşmasını sağlar. Çünkü homojen ısı dağılımı özelliği vardır. Karbon ısıtıcı filmler karbon ve metal karışımı yüksek teknoloji ürünüdür. Zeminden ısıtma sisteminin kurulumasıyla beraber bir inşaat çalışması yapılmadığı bilinmelidir. Bu sistem basit bir şekilde çok kısa sürede kurulmaktadır. 

Cami Alttan Isıtma Fiyatları

Cami alttan ısıtma fiyatları genel anlamda en uygun yöntemdir. Çünkü camilerin hemen hemen hepsi büyük yapılardır. Camileri odun sobaları ile ısıtamazsınız. Bunun en önemli sebebi sobasının ısıtma aralığının belirli olması ve bu aralığın dışında herhangi bir etkisinin olmamasıdır. Bu yüzden cami alttan ısıtma en iyi yöntemdir. Cami alttan ısıtma fiyatları gayet uygundur. Geniş bir alanı ısıtmak için en az 34 odun sobası gerekir ki bu çok pahalı ve çok tehlikelidir. Bu açıdan bakıldığında Cami alttan ısıtma fiyatları oldukça uygun olduğu anlaşılır.

Altan Isıtma Fiyatları

Alttan ısıtma fiyatları diğer demode yöntemlere nazaran son derece uygundur. Ayrıca Demode ısıtma yöntemleri insanın zamanında çalmaktadır. Bunlar yerine sabah camiye gelip bir düğmeye basarsanız hiçbir şey yapmadan tüm karbon yapıdaki alttan ısıtma sistemlerini çalıştırabilirsiniz. Alttan ısıtma fiyatları ne kadar uygun olduğunu görünce şaşıracaksınız. Bu modern sistemi kullandıktan sonra başka hiçbir şey için endişelenmeden günlük işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alttan ısıtma fiyatları sizler için bir fırsattır.