(+90) 532 650 73 02

Ücretsiz Fiyat Teklifi

info@camihalisiisitma.com

E-Mail Adresimiz

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

CAMİ ISITMA

Firmamız cami halı ısıtma sistemleri ile soğuk kış günlerinde camilere sıcaklık katıyor.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,doğru Tercihiniz.

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Cami Isıtma

Cami Isıtma 

 

 

Cami ısıtma sistemleri sayesinde ısınamama ve ısınamadığınız halde yüklü fatura ödeme gibi sorunlar ortadan kalkar. Bu sistemi günün her saatinde sistemi çalıştırmak zorunda olmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Yalnızca namaz vaktine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterli olur. İsterseniz namaz saatlerinde otomatik çalıştırarak istediğiniz safları ısıtabilir istediğiniz zaman da otomatik kapatma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bilgisayar kontrollü  ve  ayarlı halı altı cami ısıtma sistemleri firmamız tarafından caminize bir günde döşenir. Elektrikli yerden ısıtma sistemleri düşük dereceli ısıtma sistemleridir.

 

 

Düşük dereceli yerden ısıtma sistemlerinde ısıtma kablolarının sıcaklık derecesi  oda sıcaklığına yakındır. Araştırmalar düşük dereceli ısıtma sistemleri ile ısınan yerlerde bulunan insanların ortam sıcaklığından çok memnun olduğunu ortaya koymuştur. Elektrikli yerden ısıtmanın en önemli özelliği rahatlıktır. Ilık zeminli bir ortamda bulunmadan bu rahatlığın keyfini anlamak zordur. Elektrikli yerden  ısıtma sistemleri sessiz bir şekilde çalışır ve ortamın hava kalitesini yükseltir. Elektrikli cami ısıtma sistemleri firmamız tarafından caminize kurulur. Son derece güvenli olan bu sistem kurulum sırasında kesinlikle bir inşaat çalışması gerektirmez.

 

 

Sistemin montajı sırasında kurulum yapılan yerlerde herhangi bir atık ya da kirlilik meydana gelmez. Sistemin montajı sırasında öncelikle beton veya tahta zemin üzerine yalıtım serilir. Serilen bu yalıtımın üzerine karbon ısıtıcılar 80 santimetre olacak şekilde yerleştirilir. Karbon ısıtıcı filmler cami ve mescit ısıtmada en ekonomik çözümdür. 

 

 

Cami Isıtma Sistemleri

 

 

Almanya’da yapılan  bir araştırmaya göre  elektrikli cami ısıtma sistemlerinin toz maytlarını yüzde 50 ila 80 oranında azalttığı gözlenmiştir. Elektrikli cami ısıtma sistemleri yapının ana ısıtma sistemi olarak düşünülebilir. Ayrıca konfor amaçlı ılık zemin sağlamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Bu sistem sayesinde camilerde ve evlerde her bölümü ayrı bir şekilde ısıtabilirsiniz. Evlerde koridor banyo çocuk odası ya da bahçenizdeki bir odayı ısıtmanız mümkündür. Elektrikli cami ısıtma sistemleri firmamız tarafından uygun fiyatlar ile döşenir. Evlerde her odada elektrik düğmesinin  yanına birer termostat takılır. Böylece odalar birbirlerinden farklı derecelere ayarlanabilir. Termostatlar programlanabilir özelliğe sahiptir. 

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Cami Halı Isıtma Sistemleri

Cami Isıtma Fiyatları

 

 

Bu sistem hiçbir şekilde bakım gerektirmez. Elektrikli cami ısıtma sisteminin cami ısıtma fiyatları özelindeömrü üzerine kaplanan yüzey kaplama malzemesinden çok daha uzundur. Cami ısıtma fiyatları ile beraberbu sistem kontrollü bir şekilde enerji tüketimi sağlar. Kontrollü bir şekilde enerji tüketimi sağlaması faturalara olumlu bir şekilde yansır. Sistemin elektrik kablosu ya da şilteleri dış yüzeye çok yakın yerleştirilirler. Bu, zemini otuz ila altmış dakika arasında ısınmasını sağlar. Cami ısıtma fiyatları açısından bu sistem termostat ile kontrol edilir. Ayrıca sistem fiyat olarak ekonomiktir.

 

 

Cami Isıtma Sistemleri Fiyatları

 

 

Cami ısıtma sistemleri fiyatları caminin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Yerden ısıtma ve oda derecesinin termostat ile kontrolü termal konfor seviyesini düşürmeden oda sıcaklığının radyatör ısınmasından 3 ila 4 derece düşük ayarlanmasına olanak tanır. Bu da enerji kaybının yüzde 20 kadar azalmasını sağlar. Yerden ısıtma sistemleri  son derece konforludur. Cami ısıtma sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Elektrikli cami  ısıtma sisteminde eşyaların yerleşimine engel teşkil edecek bir radyatör baca temizliği ve sürekli bakım yaptırmak zorunda olduğunuz bir kazan yoktur. Sistemde arıza meydana gelmesi durumunda hatanın tam yerinin bulunması ve arızanın giderilmesi kolayca yapılabilir. Cami ısıtma sistemleri fiyatları sistemi sunmuş olduğu avantajlara göre son derece ekonomiktir.

 

 

Cami Isıtma Sistemi Fiyatları

 

 

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri  mikrop barındırmazlar.Üstelik her açıdan daha ekonomiktir. Cami ısıtma sistemi fiyatları açısından toz sirkülasyonu ve yakma işlemi olmaması nedeniyle en sağlıklı ısınma şeklidir. İstendiğinde ihtiyaç duyulmayan odalarda  sistem devre dışı bırakılabilir. Bu sayede tüm kontrol sizin elinizde olur. Cami ısıtma sistemi fiyatları ile berabersu bazlı ısınma sistemleri aylarca açık kalır. Ancak elektrikli sistem gün içinde istenen sıcaklığına bağlı olarak defalarca açık-kapalı konuma geçer. Cami ısıtma sistemi fiyatları üstelik açık konumda bile elektrikli sistem yalnızca ilk ısınma aşamasında elektriği sürekli olarak kullanır. 

Cami Isıtma 

Elektrikli cami ısıtma sistemi kabloları zemin sıcaklığını sınırlama özelliği vardır. Bu termostatlar kolay kullanılabildiğinden sebeple özellikle ahşap ve halı altı zeminler için tercih edilir. Elektrikli ısıtma sistemiher türlü zemin malzemesi altına döşenebilir ve yangın tehlikesi yoktur. Elektrikli cami ısıtma sistemi  zemin altında yer alır. Oksijen olmadığı için tutuşma ve yangın tehlikesi yoktur.  Elektronik termostatların kullanımı ile birlkte oda sıcaklığı radyatörlü sisteme oranla daha düşük tutularak aynı ısıtma konforu sağlanır. Elektrikli cami ısıtma sistemi ile ısı kaybı azalır. İnşaat ve araştırma enstitüsünün verilerine göre elektrikli cami ısıtma sistemlerinde enerji tüketimi su bazlı sistemlere göre en az yüzde 10 daha azdır. Cami altı ısıtma sistemleri ile camiye gelen cemaat ekonomik ve verimli bir şekilde ısınır.

Cami altı ısıtma sistemleri elektrik termostat kontrollüdür. Bu sistem programlanan ısıya ulaştığında otomatik olarak elektrik akımını keser ve enerji tasarrufu sağlar. Cami ısıtma sistemi karbon ısıtıcı filmler ile camilerde homojen ısı dağılımı yapar. Kısa sürede tüm camide aynı sıcaklık elde edilmiş olur. Karbon ısıtıcı filmler karbon ve metal karışımı olan yüksek teknoloji ürünüdür. Karbon ısıtıcı filmler diğer ısıtma yöntemleri ile karşılaştırıldında fazlaca uzun bir kullanım süresine sahip olduğu görülür. Karbon ısıtıcı filmler 1 milimetreden daha ince bir yapıya sahiptir.

Bu yapısı sayesinde yalnızca zeminlerde değil duvarlarda ve tavanlarda da kullanılabilir. Sistemin kurulumunda kesinlikle kırıp dökme işlemi uygulanmaz. Sistem yalnızca halıların altlarına monte edilerek kurulur. Halı altı ısıtma sistemi camiler için tercih edilebilecek en avantajlı sistemdirSistemin kurulması ve çalıştırması ekonomiktir. Siz de camilerinizi ekonomik bir şekilde ısıtmak istiyorsanız firmamızdan elektrikli cami ısıtma sistemleri ile ilgili bilgi ve hizmet alabilirsiniz.Elektrikli cami ısıtma sistemleri  istenilen zamana göre programlanabilir. Örnek vermek gerekirse salon oturma odasından daha yüksek bir sıcaklığa sahip olabilir. İstenilen oda sıcaklığı merkezi bir noktadan değil odaya göre ayarlanır. Bu durum camilerde de farklı değildir. Her bölümün ısısını istediğiniz gibi ayarlamanız mümkündür. Elektrikli cami ısıtma sistemleri firmamız tarafından ücretsiz montaj hizmeti ile bir günde döşenir. Bu sistem evlerde ve camilerde yerleşmeden önce ya da  sonra her aşamada uygulanabilir. Mevcut yüzey kırılmadan kabloları uygulamak mümkündür.