(+90) 532 650 73 02

Ücretsiz Fiyat Teklifi

info@camihalisiisitma.com

E-Mail Adresimiz

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

YERDEN ISITMA

Firmamız cami halı ısıtma sistemleri ile soğuk kış günlerinde camilere sıcaklık katıyor.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,doğru Tercihiniz.

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden Isıtma

Camilerde yerden ısıtma sistemlerinin tercih edilmesinin sebepleri dikkat çeker. En önemli sebeplerinden biri, camilerde ısıtılacak alanın çok fazla olmasıdır. Bilindiği gibi günümüzde camilerde ısıtma yöntemi olarak kalorifer kullanılır. Fakat kaloriferler ile camilerin ısıtılması için sistemin erken yakılması ve sürekli olarak yakıt eklemesi yapmak gerekir. Bunun sonucunda da camilere ek bir maliyet yüklenir. Üstelik karbon ısıtıcı filmler sayesinde yalnızca cemaatin olduğu bölge ısıtılır ve böylece enerji tasarrufu sağlanmış olur. yerden ısıtma sisteminin namaz vaktinden 10 dakika önce açılması yeterlidir. Sistem hızlı bir şekilde tüm cami içerisini aynı düzeyde ısıtır.

Firmamız zemin ısıtma sistemleri için birinci sınıf kalitede ve TSE standartlarına uygun malzemeler kullanmaktadır. Zemin ısıtma sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için kaliteli malzeme kullanılması son derece önemlidir. 

Yerden Isıtma cami zemini baştan sona parke ile kaplıdır ve üzerine halıfleks ya da çeşitli cami halıları serilir. Bu sayede cami zemini sıcak tutulmaya çalışılır. Fakat ne yazık ki bu yöntem soğuk kış günlerinde yeterli değildir. Sıcaklık eksi derecelere ulaştığı zaman cami içi çok soğuk olur ve cemaat rahat bir şekilde namaz kılamaz. Bu nedenle cami içinin dengeli bir şekilde yerden ısıtma gereklidir.

Camilerde maliyetten ve zamandan tasarruf sağlamak için en uygun ve sağlıklı yöntem halı altı ısıtma sistemleridir. Firmamız son teknolojiler kullanarak karbon film ısıtıcı üretimi yapmaktadır. Bu ısıtıcılar diğer adı ile elektrikli yerden ısıtma olarak bilinir. Bu sistemin kurulumu oldukça kolaydır konforlu ve ekonomik olan bu sistem ibadethanelerde sıklıkla tercih edilir.

Yerden Isıtma Sistemleri 

Yerden ısıtma sistemleri camilerde soğuk kış günlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Cami halı altı ısıtma sistemlerimiz ısının eşit bir şekilde tüm bölümlere iletilmesini sağlar. Bu sistem toz barındırmaz ve nem seviyesinin düşük olmasına yardımcı olur. Yerden ısıtma sistemleri camilerde sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlar. Yerden ısıtma sistemleri  cami halılarının altına döşenen karbon filmler ile camilerin her bölümüne eşit bir şekilde ısıtır ve enerji tüketimi minimum seviyede kalır. Bu sistemde  sıcaklık belli bir nokta ile sınırlı kalmaz.

Ayrıca yerden ısıtma sistemleri az masraflı olup uzun ömürlü bir ısınma yöntemidir. Yerden ısıtma sistemleri geleneksel ısınma yöntemlerine göre çok daha konforlu ve dayanıklıdır. Yerden ısıtma sistemleri ekonomik sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Firmamız profesyonel ekibi yerden ısıtma sistemlerini kolay ve hızlı bir şekilde kurar. Bu sistem sessiz bir şekilde çalışır toz ve kir barındırmaz. Ortamın hava kalitesini yükseltir ve vücudu hızlı bir şekilde ısıtır. Bütün bu avantajlar camilerde yerden ısıtma sistemlerinin tercih edilmesinde birinci etken olmuştur. Yerden ısıtma sistemleri son derece modern bir ısınma yöntemidir. Halı altı ısıtma sistemlerinde radyatör olmadığı için camilerde metrekare kaybı yaşanmaz. Montajı ve kullanımı kolay olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir sistemdir.

Ayrıca sistemin bilgisayarlı panoları zamandan tasarruf sağlar ve termostat özelliği sayesinde ortam ısısını istenilen derecede tutar. Yerden ısıtma sistemi homojen ısı dağılımı sağladığı için ısı kaybı en aza iner. Bu sistemler çok ince bir yapıya sahiptir. Zeminde kullanılabileceği gibi tavanlarda ve duvarlarda da kullanılabilir. Yerden ısıtma sistemlerinde görünmeyen ısı dalgası özelliği mevcuttur. Bu özellik vücuda canlılık verir ve koku oluşumunu engeller ayrıca romatizmal şikayetleri de azaltır. Yerden ısıtma sistemleri karbon ve metal karışımlı ileri teknoloji ürünüdür. Yerden ısıtma sistemlerinin dünya çapında yanmazlık garantisi ve CE ETL sertifikaları vardır. 

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden Isıtma Fiyatları

Yerden ısıtma fiyatları metrekare bazında hesaplanır. Sistem döşenirken kullanılacak olan karbon filmin kalitesi de yerden ısıtma konusunda etkilidir. %100 karbondan imal edilmiş olan filmler diğer karbon filmleri oranla daha yüksek fiyatlıdır. Şu anda piyasada yalnızca birkaç iyi marka karbon film konusunda öncüdür. Eğer caminin tamamına karbon film ısıtma sistemi kurulacaksa bunun için caminin metrekaresinin ölçülmesi gerekir. Yerden ısıtma fiyatları ile birlikte ekibimiz her halının altına halının ebatı kadar karbon döşer.%100 karbon filmler ve diğer karbon filmler arasındaki fark karbon oranının eksikliğidir. Karbon oranı %100 olan sistemde tüm alan eşit bir şekilde ısınır. 

Karbon olanı düşük olan filmlerde ise seviyesi daha düşüktür. Caminin daha iyi ısınmasını istiyorsanız halı altı için %100 karbonlu filmler tercih edebilirsiniz. Camilerde toplanan yardımları en iyi  değerlendirme yolu karbon ısıtma sistemidir.

Doğalgaza ya da odun kömüre verilecek olan para ile bu sistemi caminize yerleştirebilir ve bütün kış boyunca ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. Üstelik yalnızca kış aylarında değil bahar aylarında sabah namazı kılmaya gelen cemaatin ısınması için de bu sistem kullanılabilir. Halı altı karbon film ısıtma sistemleri az masraflı ve kesin çözüm sunan sistemlerdir. 

Yerden ısıtma fiyatları diğer ısınma sistemlerine göre çok daha ekonomiktir. Karbon film Isıtma Sistemi birçok alanda kullanılabilir. Bu sistemin yaygın bir şekilde kullanılmış olduğu alanlar cami mescit işyeri okullar ve anaokullarıdır. Karbon film ısıtma sistemleri buralarda yaygın bir şekilde kullanılır. Son yıllarda müteahhitler yeni binalarda karbon film ısıtma  tercih etmeye başlamışlardır.

Yerden Isıtma Fiyatları                        

Yerden ısıtma fiyatları özelinde sistemleri arasında en güvenli ve en uzun ömürlü sistemdir. Sistemin en büyük avantajı yalnızca birkaç saat içerisinde kurulumunun yapılmasıdır. Ayrıca halı altı ısıtma sistemini tüm gün çalıştırmaya da gerek yoktur. Bu durumda fiyat olarak ekonomiktir. Yerden ısıtma fiyatları açısından ekonomik olması cemaat camiye gelmeden 5 dakika kadar önce çalıştırılması yeterlidir. Halı altı ısıtma sistemi elektronik termostat kontrollü bir sistemdir. İstenilen sıcaklığa göre ayarlanabilir ve belli sıcaklık seviyesine geldiğinde elektrik akımı kesilir. Yerden ısıtma fiyatları ile beraber enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Soba veya klima ile karşılaştırılacak olursa çok daha ekonomik olduğu görülecektir. Taban alanının hesaplamasıyla ortya bir fiyat çıkacaktır. Bazı camiler soba ile ısınma yöntemini kullanır. Bu ısınma şekli çok zahmetli aynı zamanda daha az verimlidir. 

Yerden Isıtma Fiyatları Adana

Yerden ısıtma fiyatları Adana için bir araştırma yapıldığında ne kadar doğru bir tercih olacağını anlayacaksınız. Yerden ısıtma fiyatları Adana amaca yönelik bir döşeme olacağından fiyatı istenilen seviyelere çekilebilmektedir. Bunu karbon oranı ve mekânın konumuna göre değerlendirerek yerden ısıtmama fiyatları Adana için ayarlanabilir.

Yerden Isıtma Fiyatları Adana

Yerden ısıtma fiyatları Adana odun sobaları veya elektrik sobalarına nazaran çok daha ucuzdur. Gerek kurulum maliyeti gerekse gelen faturalar göz önünde bulundurulduğunda yerden ısıtma fiyatları Adana için cazip hale gelmiştir. Yerden ısıtma fiyatları Adana yurt dışı kaynaklı olduğundan uyguna getirilmeye çalışılmıştır

Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Yapılır Adana

Yerden ısıtma sistemi nasıl yapılır Adana için merak konusu oldu. Parkelerin altına döşenen belli bakır oranındaki karbon filmler bir panele bağlı olarak döşenir. Daha sonra üstü kapatılır. Ve sistem oluşturulur. Yerden ısıtma sistemi nasıl yapılır Adana ve ne kadar sürer diye de merak edilir. Bir gün süren kurulum hiçbir hasar ve tadilata ihtiyaç duyulmadan yapılır. Yerden ısıtma sistemi nasıl yapılır Adana işte bu kadar basittir. Kullanımı çok daha basittir.

Yerden Isıtma Sistemleri Adana

Yerden ısıtma sistemleri Adana belirli karbon miktarı ile istenilen maksimum seviyedeki ışıklar hedeflenmektedir. Çünkü yerden ısıtma sistemleri Adana için asıl hedef maliyeti az olmasıdır. Yerden ısıtma sistemleri Adana hava şartlarına 4 mevsim kolaylık sağlar.

Yerden Isıtma Sistemleri Adana

Yerden ısıtma sistemleri Adana belirli karbon miktarı ile istenilen maksimum seviyedeki ışıklar hedeflenmektedir. Çünkü yerden ısıtma sistemleri Adana için asıl hedef maliyeti az olmasıdır. Yerden ısıtma sistemleri Adana hava şartlarına 4 mevsim kolaylık sağlar. Güney Kore’den ithal edilmektedir. Ülkemize gelişinden beri yoğun ilgi görmektedir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Isıtma sisteminde olduğu gibi en iyi fiyat garantisinin karbon film ısıtıcı fiyatı olduğunu unutmayınız.

Yerden Isıtma Sistemleri Adana

Yerden ısıtma sistemleri Adana belirli karbon miktarı ile istenilen maksimum seviyedeki ışıklar hedeflenmektedir. Çünkü yerden ısıtma sistemleri Adana için asıl hedef maliyeti az olmasıdır. Yerden ısıtma sistemleri Adana hava şartlarına 4 mevsim kolaylık sağlar. Yüksek kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Isıtma sisteminde olduğu gibi en iyi fiyat garantisinin karbon film ısıtıcı fiyatı olduğunu unutmayınız. Hotfilm karbon film ısıtıcı adana, çeşitleriyle sizleri beklemektedir.

Yerden Isıtma Adana

Yerden ısıtma Adana fiyat performans göz önünde bulundurulduğunda neden daha önce kullanmadık dedirtecek cinsten olacaktır. Bu teknoloji zamanla tüm mekânlara girecektir çünkü yerden ısıtma Adana sistemi insan sağlığı açısından da bir gerekliliktir. Yerden ısıtma Adana sistemi ayak sağlığı ve romantizmal hastalıklar için mucize niteliğindedir.

Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Yapılır?

Yerden ısıtma sistemi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız öncelikle parke altına karbon film döşemesi yapılması gerekir. Daha iyi ısıtmak istiyorsanız halının altına %100 karbon film koyabilirsiniz. Yerden ısıtma sistemi nasıl yapılır kısmına bu şekilde başlanması gerektiğini bilmek gerekiyor. Cuma namazı sırasında cemaat camiyi doldurur, bu nedenle Cuma namazı sırasında normalden daha sıcak tutulması gerekmelidir. Yerden ısıtma sistemi nasıl yapılır, kısmının ikinci ayağında ise işler artık çok basit bir bağlantı ile kontrol paneline bağlanarak biter. İşin bütün zor kısmı budur. Kullanımı ve daha fazlası oldukça kolaydır.

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma sistemleri, bir diğer önemli özelliği de dayanıklılıktır. Satın aldığınız elektrikli sobanın ömrü maksimum 5 yıl ile sınırlıdır, karbon filmin ömrü ise 30 yıla kadar çıkmaktadır. Aynı zamanda tüm karbon filmlerin en az 2 yıl garantisi vardır. En ufak bir sorun bile karbon filmi sıfır ile değiştirilebilir. Karbon film elektronik bir termostat tarafından kontrol edilir ve gereksiz masraflardan kaçınılır. Yerden ısıtma sistemleri sayede aylık ısıtma maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Özellikle soba ısıtıcısı elektrik faturasından dolayı yerde ısıtma sistemleri için başvurabilirsiniz.

Yerden Isıtma

Yerden ısıtma sistemi cami, barınak, gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Elektrikli sobalar elektriği fazla tükettiği için ay sonundaki elektrik faturası oldukça kabarık ve maliyetlidir. En ucuz ve en güvenilir çözüm karbon yerden ısıtma sistemidir. Bu yerden ısıtma sistemi caminin parke zemininin altına yerleştirildiğinde, karbon filmin bakır uçları sayesinde ısı eşit olarak sola ve sağa dağılır ve caminin her tarafını çok sıcak yapar. Böylece fatura, kömür gibi zor şeylerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Yerden ısıtma bu tarz alanlar için son derece kullanışlıdır.