(+90) 532 650 73 02

Ücretsiz Fiyat Teklifi

info@camihalisiisitma.com

E-Mail Adresimiz

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

ZEMİNDEN ISITMA

Firmamız cami halı ısıtma sistemleri ile soğuk kış günlerinde camilere sıcaklık katıyor.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,doğru Tercihiniz.

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Zemin Isıtma

Camiler oldukça büyük boyutlu yapılardır. Bu nedenle ısıtılması oldukça zordur. Firmamızın zeminden ısıtma sistemi ile camiler ve mescitler çok daha ekonomik ve kolay bir şekilde ısınır. Cami ve mescitler için tasarruf son derece önemlidir. Cami ve mescit ısıtma sistemleri olarak kullanılan klima veya doğalgaz sistemleri maliyet açısından oldukça pahalıdır. Camilerde zeminden ısıtma sistemleri ekonomik olması nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Bu sistem yaklaşık olarak %50 civarında tasarruf sağlar. Camii alttan ısıtma sistemleri birçok Cami derneği tarafından cazip karşılanmakta ve tercih edilmektedir. Zeminden ısıtma sistemlerinin kurulumu kolaydır.

Bu sayede az kullanılan enerji ve düşük maliyet ile maksimum ısınma konforu yaşanmış olur. Karbon ısıtıcı filmler 1 milimetreden daha incedir.  Karbon ısıtıcı filmler en fazla beş temel katmandan oluştuğu gözlemlenir. Karbon ısıtıcı filmlerin içerisinde ısıtma teli ısıtma kablosu ya da rezistans bulunmaz. Bu sistem elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirir. 

Karbon ısıtıcı filmler yüksek ısı iletkenliğine sahiptir. Mükemmel esnek yapısı sayesinde kolay bir şekilde monte edilir. Bu sistem diğer elektrikli ısıtıcılara oranla %50 daha ekonomiktir. Karbon ısıtma sistemlerinin öne çıkan en önemli özelliği içerisinde ısıtma teli rezistans ısıtma kablosu ve su borusu gibi ürünlerin yer almamasıdır. Bu sistem kızılötesi ışınlarla çalışır. Karbon ısıtıcı filmler her noktasından aynı anda aynı sıcaklığı verir. Bakım ve maliyeti az olan sistemlerdir. Tasarruf ve maliyet açısından oldukça avantajlı olan bu sistemler uygun fiyatlı olması nedeni ile çok talep görmektedir. 

Alttan ısıtma sistemleri camideki ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlar ve bu sayede ısı kaybı önlenir. Alttan ısıtma sistemleri camilere ekonomik çözümler sunmaktadır. Bu nedenle birçok Cami tarafından tercih edilmektedir. Bu sistemlerin kurulumu ve montajı kolay olduğu için tercih edilir.

Zeminden Isıtma

Zeminden ısıtma sitemleri elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Gereksiz elektrik ısıtma maliyetlerinden korur. Ülkemizde elektrikli ısıtma fiyatları son yıllarda katlanarak arttı. Bu, ısınma açısından insanları çok fazla zorlar. Zeminden ısıtma sizi ek stresten kurtararak ısınma problemlerinizi çözmenize yardımcı olur. Doğalgazın olmadığı bir yerde elektrikli ocakta ısıtmaya çalışmak maliyeti üç katına çıkarır. Karbon film, maliyet tasarrufu için en iyi seçimdir. Zeminden ısıtma sistemleri tasarruf açısından son derece gerekli olur.

Zeminden Isıtma Adana

Zeminden ısıtma Adana için bir lüks değil bir ihtiyaçtır bu bölgede doğalgaz kullanımı fazla olmamasından dolayı zeminden ısıtma Adana için daha makul bir tercih olacaktır. Yani evlerden kullanım için doğalgazdan bile daha iyi bir tercih olma yolunda zeminden ısıtma Adana lider olacaktır.

Zeminden Isıtma Fiyatları 

Zeminden ısıtma fiyatları kullanılacak folyonun oranına ve metrekaresine göre değişim gösterir. 30 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm ve 100 cm enlerinde karbon folyo üretimi yapılır. Ürünlerin çoğu Güney Kore’den ithal edilmekte ve %90’dan fazlası Güney Kore’de üretilir. Zeminden ısıtma fiyatları, değerli olmasının sebebi bu kadar uzak mesafelerden ülkemize geldiğinden dolayıdır. Yine de zeminden ısıtma fiyatları diğer ayrıntıları düşündüğümüzde en uygun ürün.

Zemin Isıtma Fiyatları

Zemin ısıtma fiyatları içinde en yükse fiyatlar CE belgeli REXVA markadır. Karbon membran ısıtma, karbon fiber ısıtma membranları veya membran ısıtma olarak bilinenler, bir tür yerden ısıtma teknolojisidir. Zemin ısıtma fiyatları ürünün orijinalliği ve kullanılan karbon ve bakır oranına bakılarak belirlenir.

KARACA CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Zemin Isıtma Fiyatları

Zemin ısıtma fiyatları son derece ekonomiktir. Zemin ısıtma sistemlerinde ısıtıcı filmler tüm yüzeye eşit bir şekilde ısı yayar. Karbon film ısıtıcılar uzun ömürlü ve kullanışlı sistemlerdir.  Karbon film ısıtıcılar ile caminin tamamı homojen bir şekilde ısınır. Bu sayede yüksek faturalardan tasarruf edilmiş olur. Camilerde genel olarak kalorifer petekleri ya da klima ile ısınma sağlanmaktadır. Bu sistemlerde yeterli verim alınamaz. Bu durum da elektrik ve doğalgaz faturasının yüksek gelmesine neden olur. Karbon film ısıtıcılarda ise sıcaklık birebir hissedildiği için yüksek verim alınır.  Zemin ısıtma fiyatları sistemin döşeneceği alanın metrekaresi alınarak belirlenir.

Alttan ısıtma sistemlerinde kullanılan karbon filmler firmamız tarafından Güney Kore’den ithal edilir. Firmamız alttan ısıtma sistemlerini kurarken kontrol panosu da yerleştirmektedir. Alttan ısıtma sisteminde yalnızca kullanılan alan ısıtılır. Bu sayede yüksek verim alınır ve enerji tasarrufu sağlanmış olur.Ayrıca kontrol panosu ile kullanıldığı sürece 30 yıla kadar kullanım ömrü vardır. 

Cami altı ısıtıcılarımız sayesinde camiler ekonomik bir şekilde ısınır. Bu asistan elektronik termostat kontrollüdür. Sistem istenilen ısıya ulaştığında kendiliğinden kapanır. Zeminden ısıtma sistemlerinde kullanılan teknoloji sayesinde sıcaklık homojen bir şekilde dağılır ve kısa sürede tüm yüzeyde eşit sıcaklık elde edilir. Karbon film ısıtıcılar karbon ve gümüş karışımı yüksek teknoloji ürünüdür. Halı altı ısıtma sistemlerinde karbon filmler tüm yüzeyde olduğu için caminin her noktasına bir dakika içerisinde aynı sıcaklık verilir. Zemin ısıtma fiyatları sistemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Alttan ısıtma sistemlerinin kurulumu sırasında kullanılan karbon filmler 80 santimetre eninde ve 240 watt gücündedir. Bu sayede yalnızca diz kapaklarına kadar sağlanır ve diğer alanlarda ısı sağlanmaz. Bu da verimli bir şekilde ısınma sağlayarak elektrik tüketimini azaltır. 

Zeminden Isıtma Fiyatları 

Zeminden ısıtma fiyatları kullanılacak folyonun oranına ve metrekaresine göre değişim gösterir. 30 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm ve 100 cm enlerinde karbon folyo üretimi yapılır. Ürünlerin çoğu Güney Kore’den ithal edilmekte ve %90’dan fazlası Güney Kore’de üretilir. Zeminden ısıtma fiyatları, değerli olmasının sebebi bu kadar uzak mesafelerden ülkemize geldiğinden dolayıdır. Yine de zeminden ısıtma fiyatları diğer ayrıntıları düşündüğümüzde en uygun ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Zemin Isıtma Fiyatları

Zemin ısıtma fiyatları içinde en yükse fiyatlar CE belgeli REXVA markadır. Karbon membran ısıtma, karbon fiber ısıtma membranları veya membran ısıtma olarak bilinenler, bir tür yerden ısıtma teknolojisidir. Zemin ısıtma fiyatları kullanılan karbon ve bakır oranına bakılarak belirlenir. 

Zeminden Isıtma Fiyatları Adana

Zeminden ısıtma fiyatları Adana nelere göre değişmektedir diye soracak olursak, öncelikle, Mat plastik kullanımlar vardır. Bunlar maliyeti az da olsa düşürür. Zeminden ısıtma fiyatları Adana bir diğer düşüşlerde PTC karbon filmi de 5-10 liralık düşüş olabilir. Şeffaf plastik karbon film ile en fazla 12 liralık bir düşüş olabilir. Zeminden ısıtma fiyatları Adana metre bazındaki bu düşüşleri çok fazla bir fark yaratmamaktadır.

Zemin Isıtma Fiyatları Adana

Zeminden ısıtma fiyatları Adana alınacak ürünün Çin malı olup olmadığına dikkat ederek alınmalı çünkü fiyatı etkileyen sebeplerdendir. Zeminden ısıtma fiyatları Adana ürünün kullanılacak zeminin metrekaresi ile orantılı olacaktır. Son zamanlarda alttan ısıtma tercih edildiği için en merak edilen konulardan biride zeminden ısıtma fiyatları Adana için lütfen iletişime geçiniz.